Katalog Stron

Firma Benmar jest cenionym producentem siatek ogrodzeniowych i folii do węgla. Nasza firma specjalizuje się także w sprzedaży najlepszych akcesoriów dla biura w atrakcyjnej ofercie cenowej. Dbając o zróżnicowane wymagania Konsumentów, firma Benmar produkuje niezniszczalne i niezawodne produkty z jedynie sprawdzonych materiałów. Firma Benmar jest jednym z najlepszych sprzedawców systemów ogrodzeniowych i materiałów pakowniczych w regionie, gwarantując Konsumentom usługi o najwyższym standardzie.
Na etapie produkcyjnym siatki ogrodzeniowej, spółka Benmar troszczy się o innowacyjne, trwałe i względnie tanie rozwiązania. Podczas produkcji nowoczesnych systemów ogrodzeniowych korzysta z długoletniej praktyki. W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo bogaty wybór paneli ogrodzeniowych ocynkowanych, siatek powlekanych, siatek ocynkowanych, siatki leśnej, słupków ogrodzeniowych i akcesoriów do siatki. Oferowane przez firmę Benmar produkty mogą być z powodzeniem stosowane w montażu systemów ogrodzeniowych wokół domów mieszkalnych, placów zabaw, boisk sportowych, terenów przemysłowych, magazynów i parkingów, a także w lesie.
Firma Benmar oferuje także bogaty asortyment produktów do pakowania. Produkty te są idealnym zabezpieczeniem towarów przed zepsuciem i wilgocią. Nasza firma zapewnia niedrogi proces pakowania, dzięki materiałom, które są doskonale dopasowane do danego produktu. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić wysokiej jakości folie stretch typu jumbo, maszynową, ręczną i spożywczą, oraz siatki do owijania palet, siatki rolnicze, taśmy PP i zapinki zabezpieczające, jak i worki do pakowania roli i węgla.
Benmar sitaki ogrdodzeniowe i artykuły do pakowania
Białkowo 39A
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 785 182 282
  • Ocena: 3.8/10 (19 głosów)