Katalog Stron

Studio dekoracji La Rosa proponuje ozdoby na najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej. Ceremonia Ślubna i wesele to moment, który musimy we właściwy sposób zaakcentować, aby olśnić zarówno Klientów jak i ich gości. La Rosa zrobi wszystko, aby sprostać największym wymaganiom. Wykonujemy dekoracje sali weselnej oraz kościołów.

Specjaliści z naszego studia dekoracji ślubnych mają setki dobrych pomysłów, w tym na motyw przewodni, wybór dekoracji kwiatowych i podkreślenie zabytkowych kościołów z Torunia, Bydgoszczy lub każdej innej świątyni na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Dopracowujemy każdy, najdrobniejszy szczegół. Nasi Klienci mają możliwość kontrolowania naszych prac. Wszelkie dekoracje i układ sali uzgadniamy ze Zleceniodawcą, którego rady są dla nas bardzo istotne.

W naszej bogatej ofercie dekoracji weselnych są między innymi dekoracje kościoła, domu weselnego, kompozycje kwiatowe, romantyczne kompozycje ze świecami oraz bardziej efektowne dekoracje. W wypożyczalni La Rosa znajdziecie fontanny czekoladowe, świecące napisy oraz słodki stół. Zauważyliśmy, że ostatnimi czasy zwiększył się wśród Par Młodych popyt na motyw przewodni przyjęcia weselnego. Zachęcamy do kontaktu z naszym studiem - z radością skonsultujemy z Państwem każdy detal. Naszą kluczową dewizą jest pomoc w realizowaniu marzeń o przepięknym dniu zaślubin. Nie wahaj się nas pytać - pierwsze spotkanie z przedstawicielem naszej firmy od dekoracji ślubnych jest niewiążące i nie obarczymy Cię za nie kosztami. Ceny naszych dekoracji ślubnych są ustalane indywidualnie z Klientem. Nie zwlekaj - już dziś rozpocznijmy przygotowania do Twojego niezapomnianego wesela.
  • Ocena: 2.1/10 (23 głosów)