Katalog Stron

Investtech to rzetelna spółka tworząca wysokiej klasy sprzęty LED. Nadzywczajna technologia diodowa zagwarantuje wyjątkowe rezultaty wizyjne na wielkich i małych eventach. Investtech proponuje różnorodne rozwiązania zapewniające skuteczną treść reklamową i jedyne w swoim rodzaju efekty audio-wizualne.
W szerokiej ofercie produktów znajdą Państwo specjalistyczne wielkorozmiarowe telebimy, wyświetlacze LED, kurtyny wizyjne i bandy LED. Takie sprzęty będą doskonałym uzupełnieniem scenografii. Stanowią genialny środek przekazu informacji i korzystnie przekazują reklamę. Mogą być montowane zarówno w przestrzeniach zamkniętych, jak i otwartych. Znakomicie odnajdą się w galeriach handlowych, organizacjach publicznych, w stadionach sportowych i w trakcie emisji wydarzeń podczas różnych festiwali. Urządzenia ledowe to także wysokiej klasy ekrany wizyjne prezentujące treść w skrajnych warunkach pogodowych, co czyni je bardzo praktycznymi.
W firmie Investtech odkryją Państwo sprzęty najwyższej rangi. Ponadto zajmujemy się także serwisowaniem artykułów i obsługą wydarzeń masowych. Oferujemy kompleksowe usługi, opierając się na branżowym sprzęcie i ogromnej wiedzy o technologii LED. Serdecznie zapraszamy!
  • Ocena: 2.7/10 (42 głosów)