Katalog Stron

Kinder Park w Poznaniu to kraina zabaw stworzona z myślą o każdym dziecku. Najmłodsi odnajdą tu wszystko o czym tylko śnią - nieskończoną rozrywkę i radochę w towarzystwie wykwalifikowanych pracowników. Naszym celem jest młodzieńczy śmiech i bezpieczeństwo Brzdąców, które znajdą tutaj niezapomniane momenty. Ciekawie zorganizowane sale zabaw i malownicze sale urodzinowe zwrócą uwagę niejednego Malca i pozostaną na wiele lat w ich sercu.
Lokal zabaw Kinder Park w Poznaniu oferuje Wam i Waszym pociechom czarodziejski czas spędzony razem. Uszykowaliśmy dla Was zjawiskowe sale urodzinowe, gdzie spełnią się sny Solenizantów i ich gości. Dodatkowo dajemy Wam możliwość zorganizowania spersonalizowanej imprezy urodzinowej na terenie naszego parku, dostosowując program atrakcji do indywidualnych życzeń rodziców i Dziecka. Organizując imprezę urodzinową Maluchów zadbamy o atrakcyjną inscenizację lokalu i o czas wypełniony po brzegi figlami i zajęciami artystycznymi. W Wasze ręce oddajemy pokaźnie udekorowaną instalację zabaw, pełną wyjątkowych atrakcji. Odnajdziecie w niej nieskończone labirynty, długie zjeżdżalnie, pełne kolorów baseny z piłeczkami i fantastyczne tory przeszkód.
Sala zabaw Kinder Park to przestrzeń pełna rozrywki i energii. Zabawiać mogą się tutaj zarówno najmłodsi, jak i ich opiekunowie. Zatroszczymy się o to by spędzony u nas czas był relaksujący i pełen szczęśliwych przeżyć. Ponadto nasza sala zabaw ulokowana jest blisko ogromnej galerii handlowej. Kiedy my zaopiekujemy się Waszymi maluchami, Wy będziecie mogli w spokoju oddać się zakupom. Zapraszamy do krainy dziecięcych uciech.
  • Ocena: 3.7/10 (20 głosów)