Katalog Stron

OVER Zoo to specjalistyczny sklep zoologiczny, który w naszej ofercie posiada wyjątkowo szeroki wybór produktów dla psów

To tutaj znajdziesz najlepsze produkty dla naszego psa. W sklepie OVER Zoo dobierzesz również idealny rodzaj pielęgnacji, który jest dostosowany do wymagań konkretnej rasy, wielkości psa, rodzaju sierści Twojego pupila i jego bieżących potrzeb. Nasz sklep zoologiczny to także najlepsze akcesoria dla Twojego psa: szczotki, grzebienie i zgrzebła i nie tylko. Jesteście gotowi na odkrywanie produktów dla psów? Zaczynamy!

Zapraszamy do naszego wyjątkowego przewodnika po szamponach, odżywkach, chusteczkach pielęgnujących dla psa, szczotkach, grzebieniach oraz innych akcesoriach, które każdy opiekun czworonoga powinien znać.

Szampony i odżywki to jeden z najważniejszych kosmetyków będących do pielęgnacji psa.
W ofercie marki OVER Zoo znajdziesz produkty pielęgnacyjne dla psów krótkowłosych, długowłosych, psów o różnym kolorze namaszczenia, rasie i potrzebach.

Niestety utrzymanie czystości aktywnego czworonoga często nie należy do najłatwiejszych czynności. Zwłaszcza po jesiennych oraz zimowych spacerach, kiedy mamy do czynienia ze śniegiem, pluchą i błotem. Na wesele są sposoby na szybkie utrzymanie czystości u psa. Z pomocą przychodzą chusteczki dla psa, która nie tylko zapewniają higienę oraz chronią Twój dom bądź bycie przed ewentualnymi zanieczyszczeniami, ale i neutralizują nieprzyjemne zapachy u psa, przywracają uczucie świeżości, a ponadto... charakteryzują się właściwościami pielęgnującymi.

O tym ja istotne jest pamiętanie o zdrowie psa nie trzeba nikomu tłumaczyć. Każdy z nas chce, aby jego pies zajmował się kondycją i dobrym zdrowiem jak najdłużej, bo jak wiadomo nie od dziś zdrowy pies to szczęśliwy pies.
  • Ocena: 4.0/10 (3 głosów)