Katalog Stron

Depilacja Depilacja laserowa – zalety Perfekcyjnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Sposób ten posiada sporo plusów, docenią ją zwłaszcza Ci, którym zależy na efektywności i bezpieczeństwie zabiegu.

Plusy depilacji laserowej:

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik zawartości barwnika jakim jest melanina w skórze, który umożliwia bardzo dokładnie dobrać moc lasera do indywidualnego typu skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych zmarginalizowane zostało ryzyko poparzeń. W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Wystarczy kilka chwil

Nie tak dawno, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w duże soczewki depilacja przeprowadza się niezwykle sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy to tylko kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to niezwykle trwała metoda usuwania zbędnego owłosienia. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, aby trwale trwale usunąć niechciane włoski.

Wysoki komfort zabiegu

Laser ten wyposażony jest w bardzo skuteczny system chłodzący skóry. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób usuwania zbędnego owłosienia. Zastosowanie najnowszych technologii daje gwarancję nie tylko bezpieczeństwa, ale też trwałości i szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które walczą z trudnym do zwalczenia problemem wrastających włosków.
  • Ocena: 3.3/10 (3 głosów)