Katalog Stron

Depilacja

W zimę zainwestuj w depilację laserową. Tylko kilka zabiegów wystarczy, by na wiosnę cieszyć się gładką i piękną skórą. Sprawdź najnowsze promocje instytutu medycyny estetycznej Beautymedica w Toruniu i pozbądź się kompleksów związanych z nadmiernym owłosieniem na zawsze.
Depilacja laserowa to najefektywniejszy i najmniej bolesny sposób na stosunkowo ekspresową redukcję włosów w dolnych i górnych partiach ciała. W szczególności polecany jest osobom, które odczuwają dyskomfort związany z zbyt gęstym owłosieniem. Podczas kilku zabiegów (najczęściej 4-5) medyczny laser diodowy bez czucia bólu oddziałuje na strukturę włosów, pozbawiając ich dalszych możliwości regeneracji. Po kilku dniach włosy wypadają, pozostawiając skórę jedwabistą i lśniącą na zawsze. Co kluczowe, z zabiegu depilacji laserowej może skorzystać każdy – kobieta i mężczyzna. Jedynym, podstawowym przeciwwskazaniem są groźne choroby skórne. Kobiety w ciąży także nie mogą korzystać z depilacji laserowej, identycznie jak osoby, które przez ostatni miesiąc miały wykonany zabieg medycyny estetycznej.
Pozbądź się maszynek do golenia i hałasujących depilatorów! Depilacja laserowa w Beautymedica to najlepszy prezent jaki możesz sobie sprawić. Spraw, by Twoja skóra wyglądała pięknie na lato. Nie czekaj – mamy jeszcze wolne terminy! Odkryj naszą najnowszą promocję na depilację laserową! Umów się na wizytę. Miła w dotyku skóra bezboleśnie i szybko – depilacja laserowa jest właśnie dla Ciebie.
  • Ocena: 3.4/10 (8 głosów)