Katalog Stron

Codzienna potrzeba golenia włosów jest faktycznie irytująca. Tym bardziej, że tracisz na to czas, i jeszcze zazwyczaj Twoja skóra jest zaczerwieniona i sucha po takim zabiegu. A dodatkowo również dochodzi stały kłopot z wyborem odpowiedniej golarki, czy plastrów do depilacji. A nie są to przecież rzeczy które mało kosztują i ich stosowanie bywa ciężkie. Dodatkowo takie pozbywanie się włosków jest bardzo nietrwałe. Jednak problemu usuwania owłosienia mamy możliwość się pozbyć zupełnie. Sposobem na to jest depilacja.
Epilacja laserowa jest najskuteczniejszym sposobem na wyeliminowanie kłopotliwych włosków i to do końca życia. Dzięki takiemu sposobowi usuwana jest nie tylko widoczna część włosa, ale też cebulki włosków. To powoduje, iż włos nie pojawia się, gdyż jest trwale wyeliminowany. Ten sposób sprawdzi się u kobiet i mężczyzn którzy mają trudności z gospodarką hormonalną lub również chcą czuć się komfortowo. Zabieg pomoże jeszcze tym, dla których kłopotliwe owłosienie jest czynnikiem kompleksów.
Taki sposób jest całkowicie bezpieczny, nie ma ryzyka, że skóra zostanie poparzona. Likwidowanie włosków jest nieuciążliwe i nie zostawia wyraźnych śladów. Rezultaty są zauważalne już po jednym zabiegu. Wystarczą około trzy sesje, by zupełnie usunąć niechciane owłosienie. Aby zabieg był satysfakcjonujący, musi realizować go tylko profesjonalista, który dysponuje odpowiednim oraz nowoczesnym aparatem. W Toruniu taki zabieg przeprowadza gabinet Vectus.
  • Ocena: 1.9/10 (35 głosów)