Katalog Stron

Białko kolagenowe wchodzące w skład prawie wszystkich tkanek naszego organizmu ze względu na swoje właściwości jest w dużej mierze odpowiedzialne za jak najdłuższe zachowanie młodości i utrzymanie piękna. Włókno kolagenowe stanowi niemalże siedemdziesiąt procent białka jakie jest zawarte w tkance skórnej i dzięki swojej sprężystości odpowiada za jej elastyczność. W organizmie człowieka razem z upływem czasu niknie samoistna możliwość produkcji kolagenu i już po ukończeniu dwudziestu pięciu lat zaczynają pojawiać się jego pierwsze ubytki. Żeby spowolnić ten niestety nieodwracalny proces warto stosować preparaty zawierające czysty kolagen pozyskiwany z białka rybiego, który w najskuteczniejszy sposób uzupełnia ubytki białka kolagenowego.
Najczęściej producenci proponują preparaty zawierające obumarłe włókna kolagenowe pochodzenia roślinnego czy zwierzęcego. Kuracja przy ich wykorzystaniu nie gwarantuje tak widocznych rezultatów jak stosowanie naturalnego kolagenu pozyskiwanego z białka rybiego. Stosowanie rybiego białka kolagenowego nie tylko może zahamować proces starzenia się skóry, zwiększa jej elastyczność oraz spłyca zmarszczki.


Redukcja zmarszczek kwasem hialuronowym pozyskiwanym z tkanek zwierząt to skuteczny sposób nie tylko na zahamowanie procesu starzenia się ale również jego odwrócenia. Kuracja z zastosowaniem wysokiej jakości substancji w składzie, których znajduje się ten aktywny składnik sprawia, że skóra staje się dużo gładsza natomiast zmarszczki dużo mniej widoczne. Kwas hialuronowy to składnik nie tylko kremów, które oddziałują głównie na wierzchnią warstwę naskórka jak i również tabletek, które uzupełniają ubytki jego cząsteczek w naszym organizmie.

Jak donoszą prowadzone badania a także opinie osób, które skorzystały z kuracji przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego największe rezultaty są do osiągnięcia zażywając kapsułki z kolagenem i kwasem hialuronowym.
  • Ocena: 2.7/10 (6 głosów)