Katalog Stron

Sprawnie wystylizowane paznokcie to wspaniałe rozwiązanie dla każdej dziewczyny, nadają urody i swobody. Zwyczajny manicure utrzymuje się krótko, natomiast wykonany u kosmetyczki choćby do 3 tygodni, zastosowanie zaufanych lakierów, utrwalaczy i narzędzi czyni że rezultaty się efektowniejsze.
Manicure hybrydowy to metoda w której wykorzystuje się dokładny specyfik utrwalany lampą UV. Czynność bazuje na nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda warstwa stabilizowana jest lamą UV, zespół trwa ok 3 tygodni.
Etapy postępowania to wyrzucenie skórek, lub ich odsunięcie, wyszlifowanie naturalnej płytki i nadaniu jej upragnionego kształtu i na tak przygotowanym paznokciu można zainicjować tworzenie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Wiele kobiet marzy by mieć doskonałe wydłużone paznokcie, aczkolwiek niecierpliwi ich mizerny proces zapuszczania. Wybornym rozstrzygnięciem jest więc wykonanie manicure żelowego. Taki zabieg wolno wykonać na naturalnych długich paznokciach jak również na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku kładzie się uniwersalny tips który przedłuża paznokieć.
Manicure żelowy inaczej zwany modelowaniem metodą światło utwardzalną, niesłychanie do głębi przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japoński
  • Ocena: 1.0/10 (8 głosów)