Katalog Stron

Młody Zielony Jęczmień stał się prawdziwych hitem na całym świecie, jako środek, który nie tylko gwarantuje lepsze zdrowie ale także pomaga usunąć nadprogramowe kilogramy. Suplementują go gwiazdy Hollywood i celebryci, chwaląc sobie jego świetne działanie.

Pozwala schudnąć nawet 15 kg w zaledwie 28 dni! To jak działa, zostało potwierdzone naukowo i od razu okrzyknięte mianem najlepszego naturalnego sposobu na zdrową, szybką i skuteczną walkę z nadprogramowymi kilogramami.

Na rynku dostępny jest suplement o nazwie Green Barley Slim – to nic innego jak ekstrakt 4:1 z jęczmienia, czyli najwyższej dostępnej dawce na rynku, który został wzbogacony o takie pierwiastki jak cynk, chrom a także biotyna. Kluczem do skuteczności Green Barley Slim jest w pierwszej kolejności jego naturalny skład. Od dawna wiadomo, że natura obdarzyła nas składnikami, które w naturalny sposób mogą przeciwdziałać wielu chorobom a w tym również otyłości.

Zielony młody jęczmień zawiera dużo witamin jak również składników mineralnych, a także dużo błonnika i aminokwasów. To właśnie podwyższona zawartość błonnika decyduje o tym, że jest polecany w czasie diety. Można go przyjmować pod postacią proszku, który otrzymuje się z młodej trawy jęczmienia. Tego rodzaju roślina posiada w składzie kwas foliowy, witaminę C, E, K, witaminy z grupy B, beta-karoten a także minerały pod postacią magnezu, żelaza, manganu, wapnia, cynku, krzemu, sodu, boru, fosforu, chromu i potasu.

Zielony jęczmień najlepiej jest spożywać pod postacią tabletek, pastylek albo proszku rozpuszczonego w wodzie. Sproszkowany jęczmień otrzymuje się z soku z młodej trawy jęczmiennej, można ją ponadto wysuszyć, tak by powstał proszek, który się pije. Zarówno w przypadku jednej, jak i drugiej metody duża część cennych składników mineralnych jest zachowanych, chociaż przy stosowaniu drugiej metody ulatnia się witamina C.
  • Ocena: 1.0/10 (2 głosów)