banner seokod.pl

Etykiety na opakowania T-Pack

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

W naszej ofercie mamy szeroki asortyment różnego rodzaju opakowań, jak; torby papierowe, materiałowe i foliowe, kartony, a także foliopaki. Opakowania są idealnym nośnikiem Twojej reklamy. Możesz wysłać do nas logotyp, hasło reklamowe czy dowolną grafikę, aby utworzyć spersonalizowane opakowanie. Własne opakowania to nie tylko jedno z działań promocyjnych, to także początek budowania zaufania i wizerunku do Twojej firmy.


Należy pamiętać o gadżetach przydatnych w branżach logistycznych i handlowych, czyli tam, gdzie należy zadbać o właściwe opakowanie produktów gotowych do wysyłki. Produkujemy taśmy pakowe samoprzylepne, z gotowymi informacjami (np. Uwaga szkło), jak i opcją nadruku własnych grafik. Produkujemy wszystkie gadżety ważne do pakowania wysyłek: opakowania, taśmy pakowe, etykiety samoprzylepne, rolki termiczne oraz inne materiały eksploatacyjne.


Jako wytwórca etykiet samoprzylepnych sprzedajemy duży wybór etykiet foliowych w na rolkach, w wielu rozmiarach i objętościach. Sprzedawane u nas opakowania możesz zadrukować samemu lub zlecić to do naszej drukarni etykiet samoprzylepnych. Zależy nam, aby każdy kontrahent był obsłużony fachowo i szybko. Stawiamy na jakość naszych produktów, szczególnie w przypadku etykiet plombowych, ponieważ w pełni rozumiemy potrzeby  klientów.


Kartony to przede wszystkim próba zabezpieczenia towaru do wysłania, czy w przypadku sklepów stacjonarnych - torby plastikowe. Personalne opakowania sprawią, że nasza firma zyska na promocji i przyczynią się do postrzegania jako ciekawszej. Opakowanie z przepięknym nadrukiem lub naklejka pakowa zwracająca na siebie wzrok interesującym wzorem czy chwytliwym hasłem spowoduje, że nasza firma będzie mocniej zapamiętana. W dzisiejszych czasach oraz sporej konkurencji, tylko podejście do klienta na najwyższym poziomie, dbanie o łatwe zakupy oraz najlepsze doświadczenia, sprawią, że to właśnie nasza firma wyróżni się na tle tysiąca podobnych firm.


Bardzo staramy się dostosować nasze produkty do potrzeb naszych klientów. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami przez telefon, mailowo lub poprzez chat. Wszelkie sugestie odnośnie branży kartonów i naklejek samoprzylepnych pozwalają nam nieustannie ulepszać ofertę.


Podobne wpisy

Komentarze