banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 2 miesiące 6 dni temu

Posiadamy w swoim asortymencie pełną gamę najwyższej jakości systemów mocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum jest obsługa klienta na najwyższym poziomie, dlatego produkty firmy Fischer oferowane są przez handlowców posiadających niezbędną wiedzą i spore doświadczeniem w w systemach mocować. Nasi klienci znajdą u nas opierając się o ich szczególne potrzeby, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, propozycję handlową i asortymentową.

W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania sanitarne. Wykwalifikowani doradcy pomogą Ci w doborze odpowiednich produktów dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań posiadamy też w ofercie produkty takie jak: uszczelniacze, wiertła i narzędzia oraz mocowania elektryczne

Wytwarzane są jedynie w Niemczech, poddają się pod złożoną procedurę kontrolną i finalnie otrzymują symbol towarowy Made in Germany. Kompania z własnej woli poddaje na podwojoną weryfikację jakości, by utrzymywać zaufanie swoich interesantów i świadczyć wysoki poziom bezpieczeństwa, wynikający z używania produktów Spax. Bogate doświadczenie pozwala firmie sukcesywnie otwierać się na nowatorskie gałęzie fabrykacji i zaspokajać indywidualne potrzeby konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze