banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Sklep internetowy duopower.pl proponuje produkty marki Fisher. Fischer to niemiecki międzynarodowy przedsiębiorca wysokogatunkowych systemów mocowań . Kompania jest jedną z bardziej znanych, a jej towary należą do bardzo często kupowanych zamocowań używanych w przemyśle budowlanym i majsterkowaniu. Obszar aktywności przedsiębiorstwa skupia nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i samochodową a nawet zabawkową. Grupa Fisher buduje swoje doświadczenie i usytuowanie na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Obecnie działa z siedmioma krajami, na których terytorium mieszczą się centra przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i naturalnie Niemczech. Koncern Fisher może poszczycić się aktywnością w dziale rozwiązań technologicznych. Ich produkty typu Duo są celnym wynalazkiem w dziedzinie mechaniki.
Produkty Fisher odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna nowość kompanii Fisher. Artykuł z systemem Duopower składa się z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - wobec tego uniwersalnie dopasowuje się do otworu i nie luzuje się po zamontowaniu. Dzięki swojej strukturze ma też dużo funkcji, w zależności od podłoża. Kołki rozporowe Fisher nadają się do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym plusem jest szeroka gama artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy nieinternetowe, poza sprawdzonymi produktami, oferują również fachową pomoc doświadczonych pracowników w wyszukaniu typów zamocowań. Sklep w sieci duopower.pl natomiast ułatwia dowolne i intuicyjne filtrowanie towaru spomiędzy uszeregowanych kategorii. Fisher oferuje tam także opłacalne rabaty.

Podobne wpisy

Komentarze