banner seokod.pl

Plewa Systemy Kominowe

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

W niemal każdym domu musi znaleźć się system grzewczy, który zagwarantuje optymalną temperaturę  

No a jeśli konieczny jest system grzewczy, należy zadbać o dobrze dobrany system kominowy, który bez problemu będzie działał. Nasze przedsiębiorstwo zapewnia wszechstronne systemy, niepodatne na wpływ niskich temperatur. Właściwie dobrany system zapewni Ci spokój oraz bezpieczeństwo przez długi czas.

Takie systemy zajmują mniej miejsca niż tradycyjne kominy. Są one dużo bardziej zaawansowane i umożliwiają prostsze połączenie elementów. 

Zastosowanie sprzedawanych przez nas systemów jest szerokie. Na przykład, w ofercie sklepu PLEWA znajduje się system, który można przyłączyć do kominka – dostosowany jest on do pracy suchej. W naszym sklepie znajdziesz systemy do kotłowni. Mogą one współpracować z kilkoma urządzeniami. Każdy system w ofercie firmy PLEWA niepodatny jest nawet na gwałtowne zmiany temperatury. Ponadto, każdy z nich umożliwia bezpieczeństwo użytkowania. Gwarantuje szczelność  ogniową oraz gazową. Należy również zaznaczyć, że nie ulega on również procesowi korozji. W naszym sklepie oferujemy systemy, z gwarancją na wiele lat. Niestraszny im wysoki poziom wilgoci, na który są zwyczajnie niepodatne. W związku z tym, że wolno stygną, przez długi czas utrzymuje się odpowiednia temperatura w domu.

W skład systemu wchodzą m.in. rury, obudowa z pustaków oraz inne elementy, które umożliwiają odpowiednie zmontowanie. Poza systemami kominowymi oferujemy inne elementy , które mogą okazać się przydatne, m.in.: nasady kominowe oraz szalunki tracone. Wszystkie akcesoria spełniają wymogi instytutu Karlsruher Institut für Technologie

Wejdź na stronę firmy Plewa i sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz na niej filmiki z instrukcją montażu. Jeśli potrzebujesz doradztwa, zadzwoń. Oddzwonimy do Ciebie najszybciej, jak się da.

Podobne wpisy

Komentarze