banner seokod.pl

Prawdziwe pierścienie tensorowe

Dodano: 5 miesięcy 3 dni temu
Sklepi internetowy Tensorowe.pl ma w swojej ofercie pierścienie, generatory i różdżki. Wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy także na  witrynę www w celu powiększenia swojej wiedzy na temat pierścieni tensorowych.



Nadrzędnym celem pierścieni tensorowych jest wykorzystanie energii subtelnych i nasilenie zmian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. Zależnie od typu pierścienia – realna staje się dynamizacja procesów w wyselekcjonowanym z obszarów swojego życia, począwszy od zdrowia, po zmiany osobiste oraz polepszenia sytuacji finansowej. Reguły dotyczące delikatnej energii można utożsamiać z ideami fizyki kwantowej, łamiące czas i dystans. Oznacza to, że osoba ma prawo kierować obiegiem tej energii za pomocą intencji oraz, że interakcja jest możliwa nawet na dużą odległość. Wynika z tego, iż nie musimy mieć na sobie pierścienia, by się z nim „zdalnie”, czyli telepatycznie złączyć, tak żeby poprawiał nasze intencjonalne reakcje.



Jak się zatem okazuje pierścienie tensorowe są przyrządem użytkowanym przez osoby praktykujące metodę dwupunktu, umożliwiając w ten sposób łączenie technologii z wnętrzem, oraz akcentując obecny w świecie Natury – dualizm. Matryca Energetyczna jest to ogromne pole potencjału świadomości (pole kwantowe), które zostało opisane przez Richarda Bartletta, umożliwiające wpływać na wszystkie aspekty Twojego egzystowania. Użytkowanie z tego pola morficznego o ogromnym potencjale informacyjnym powoduje zmiany dotychczasowych wzorców fizycznych, miłosnych, finansowych a także stanów umysłu i emocjonalnych. 

Podobne wpisy

Komentarze